פורומים משפטיים – יתרונות מעשיים

You are currently viewing פורומים משפטיים – יתרונות מעשיים

פורומים משפטיים – בתחום דיני הביטוח

נושא הביטוח הוא תחום אשר מקיף את מרביתנו בחיי היום יום. בין אם מדובר בפוליסת ביטוח מקיף או צד ג' לרכב, ביטוח חיים עבור המשכנתא, ביטוח סיעודי לעת זקנה, פנסיה ועוד. לא פעם אנו נתקלים במקרים אשר מותירים אותנו עם סימני שאלה בקשר להתנהלות מול חברות הביטוח וסוכני הביטוח. מעבר לכך, מרביתנו לא טורחים לקרוא את "האותיות הקטנות" שפוליסה ובקרות מקרי ביטוח נתקלים בלא מעט תהיות. בדיוק לשם כך, נועדו פורומים משפטיים העוסקים במתן ייעוץ בתחום דיני הביטוח והנזיקין.

מהם דיני ביטוח?

דיני ביטוח עוסקים בין היתר בתשתית החקיקה העוסקת בביטוח, יחסי הגומלין בין ציבור המבוטחים לחברות הביטוח, בירור זכויות ביטוחיות ועוד. מכיוון שיש לא מעט אנשים אשר מוצאים את עצמם משלמים ממיטב כספם לחברות הביטוח, במשך שנים, עבור פוליסה כזו או אחרת ואף יותר מפוליסה אחת, וברגע האמת, כאשר מעוניינים לממש את הפוליסה נתקלים בערימת קשיים שמערימה חברת הביטוח, מחובתם לפנות לייעוץ משפטי וקבלת חוות דעת מקצועית לצורך מימוש זכויותיהם. יחד עם זאת, טרם הפנייה לעורך דין המתמחה בדיני הביטוח מומלץ לפנות ראשית כל לבירור ראשוני באמצעות פורומים משפטיים.

ייעוץ ראשוני בפורומים המשפטיים

לפורומים המשפטיים ישנה תרומה מכרעת לצורך בירור ראשוני באשר לשאלה האם קיימת לכם עילה לתביעה כנגד סוכנות הביטוח או סוכן הביטוח. לאחר ששטחתם את קרות מקרה האירוע ופירטתם למכביר על תנאי הפוליסה, תוכלו לקבל עצות מעורכי דין הבקיאים בדיני הביטוח כיצד מומלץ להתנהל במקרה בו אתם חשים נפגעים מהתנהלות סוכנות הביטוח, המלצות על עורכי דין מנוסים לצורך ייצוגכם בבית המשפט ועוד. ולכן טרם הפנייה לעורך דין, היכנסו לקבלת ייעוץ ראשוני בפורומים משפטיים העוסקים בדיני ביטוח על מנת להתחיל את התהליך.

כתיבת תגובה